Кошик
500 відгуків
Грін-Агро | Сільськогосподарське обладнання та запчастини
+380 (96) 482-71-41
+380 (66) 349-49-52

Тарілка ковзна (нижня) роторної косарки 1.65м Тарілка косарки Тарілка нижня на косарку

-14%
  • Готово до відправки
  • Код: 8245-036-010-528

2 200 

1 900 

+380 (96) 482-71-41
зв'язок з нами
  • +380 (66) 349-49-52
    зв'язок з нами
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тарілка ковзна (нижня) роторної косарки 1.65м Тарілка косарки Тарілка нижня на косарку
Тарілка ковзна (нижня) роторної косарки 1.65м Тарілка косарки Тарілка нижня на косаркуГотово до відправки
2 200 1 900 
+380 (96) 482-71-41
зв'язок з нами
  • +380 (66) 349-49-52
    зв'язок з нами

Опис

Тарілка ковзна (нижня) косарки роторної шириною захвату 1.65м Wirax, Lisicki, Biardzki Z-169, Z-173, Z-069 (ковзаюча тарілка, комплект 8245-036-010-528)

№. ім'я Символ KTM Кількість, штук
- Підшипники барабана
(позиції 1,2,4,8,9,10,11,12,13,34,35,37,38,40,41,48,52) 8245-036-010-788 2
1 Втулка барабана 8245-036-010-747 2
2 Дистанційний захист 8245-036-010-031 2
3 Гвинт M12x50 8245-036-000-033 12
4 Шарикопідшипник 6209 Z PN-85/M-86100 2
5 Дистанційне кільце 8245-036-000-046 2
6 Зварної ключ 8245-036-000-059 1
7 Монтажні щипці 8245-036-000-061 1
8 Регулювальна шайба Æ 50x62x0,1 8245-036-010-057 за потреби
Регулювальна шайба Æ 50x62x0,3 8245-036-010-060
Регулювальна шайба Æ 50x62x0,5 8245-036-010-070
Регулювальна шайба Æ 50x62x1,0 8245-036-010-085
9 Регулювальна шайба Æ 25x55x0,1 8245-036-010-098 за потреби
Регулювальна шайба Æ 25x55x0,3 8245-036-010-105
Регулювальна шайба Æ 25x55x0,5 8245-036-010-118
Регулювальна шайба Æ 25x55x1,0 8245-036-010-120
10 Приводний вал 8245-036-010-617 2
11 Мале зубчасте колесо 8245-036-010-660 2
12 Призматичний шпунт A8x7x32 PN-70/M-85005 2
13 Маточина робочої тарілки  8245-036-010-790 2
14 Відгинаюча підкладка 8245-036-010-699 4
15 Тримач для ножів, комплект  8245-036-010-309 6
16 Кожух барабана, комплект 8245-036-010-721 2
17 Маточина ковзної тарілки 8245-036-010-775 2
18 Опорна тарілка, комплект 8245-036-010-340 2
19 Дистанційна тарілка для високого скошування, комплект 8245-036-000-020 2
20 Кожух барабана 8245-036-010-365 2
21 Робоча тарілка 8245-036-010-378 2
22 Кожух 8245-036-010-393 12
23 Конусне кільце 8245-036-010-400 12
24 Кожух 8245-036-010-413 2
25 Кришка 8245-036-010-439 2
26 Ножі 8245-036-010-454 6
27 Регулювальна шайба Æ 45x55x1,0 8245-036-010-467 wg potrzeb
Регулювальна шайба Æ 45x55x0,3 8245-036-010-470
Регулювальна шайба Æ 45x55x0,5 8245-036-010-482
Регулювальна шайба Æ 45x55x1,0 8245-036-010-495
28 Гвинт  M12x25 - 10.9 8245-036-010-502 12
29 Гвинт M12x25 8245-036-010-515 12
30 Змінна тарілка, комплект 8245-036-010-528 2
31 Змінна тарілка для скошування високої 8245-036-000-018 2
32 Кругле ущільнююче кільце Æ 70x3,5 8245-036-010-543 2
33 Спеціальна підкладка 8245-036-010-556 2
34 Стопорне пружинне кільце Z25 PN-81/M-85111 4
35 Призматичний шпунт A8x7x80 PN-70/M-85005 2
36 Шарикопідшипник 6209 2Z  PN-85/M-86100 2
37 Шарикопідшипник 6210 PN-85/M-86100 2
38 Шарикопідшипник 6305 PN-85/M-86100 2
39 Стопорне пружинне кільце. Z45 PN-81/M-85111 2
40 Кільце ущільнювальне B40x62x7 PN-72/M-86964 2
41 Фетровий ущільнювач 5x8x12 PN-77/M-86012 2
42 Гвинт M10x20-8.8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82105 20
43 Гвинт M10x25-8.8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82105 8
44 Гайка M12-8-A-Fe/Zn8c PN-86/M-82144 12
45 Пружинна шайба 10,2-Fe/Zn5 PN-77/M-82008 8
46 Пружинна шайба 12,2-Fe/Zn5 PN-77/M-82008 12
47 Гвинт M10x30-8.8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82105 12
48 Стопорне пружне кільце W90 PN-81/M-85111 2
49 Гвинт M10x25-8.8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82105 12
50 Підкладка, що відгинається 8245-036-010-120 6
51 Гвинт M10x30-8.8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82105 12
52 Шарикопідшипник 6209 2Z  PN-85/M-86100 2

Характеристики

Основні
ВиробникWirax
Країна виробникПольща
Кількість ножів6 шт.
Користувальницькі характеристики
Ширина захоплення1.65

Інформація для замовлення

  • Ціна: 1 900 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner