Кошик
219 відгуків
www.greenagro.in.ua
+380 (99) 679-05-35
+380 (99) 679-05-35
+380 (98) 284-69-22

Запчастини до роторної косарки Z-169, Z-173, Z-069 (запчастини до польської роторної косарки)

В даній групі ви зможете придбати запчастини до роторної косарки z-069, z-169, z-173, z-001, Wirax (Віракс), Lisicki, Agromech (Агромех).

Завжди в наявності запчастини до косарки 1 35, 1 65, 1 85, топових виробників Польщі, а також вітчизняних компаній, що виробляють аналоги комплектуючих тракторної навісної техніки для заготівлі сіна і кормів. Фахівці інтернет магазину "Гринагро" проконсультують і допоможуть підібрати деталі таких торгових марок як:

  • Віракс

  • Лисички

  • Ролмус

  • Агромех

Запчастини до польської роторної косарки:

  • Центральна рама навішення (Брус)

  • Ротор в зборі

  • Шків малий, великий

  • Тарілка (Диск) верхня, нижня

  • Вал

  • Ремені

  • Ножі

  • Тримачі

  • Підшипники

  • Маточини

  • Втулки і багато іншого.

Каталог запчастин роторної косарки Wirax Z-169, Z-173, Z-069

 

№.

 

ім'я

 

Символ KTM

 

Кількість, штук

  Важільний механізм, комплект (позиції 2,3,4,5,6,23,28,29,30,31) 8245-0360020-068  1
  -Ланцюг з гаком (позиція 10,11,32) 8245-036-020-259  1
1 Штифт 3,5x40 8245-036-020-643  3
2 Передня тяга, комплект 8245-036-020-070  1
3 Ковані головка 8245-036-020-083  1
4 Хомут 8245-036-020-096  1
5 Муфта передньої тяги 8245-036-020-103  2
6 Штир B25h9x55/45-5H PN-90/M-83002  1
7 Рама навішування, комплект 8245-036-020-656  1
8 Шарнір 8245-036-020-131  1
9 Перемикач, комплект 8245-036-020-220  1
10 Гак 8245-036-020-261  1
11 Ланцюг, комплект 8245-036-020-274  1
12 Втулка шарніра 8245-036-020-389 1
13 Хомут 8245-036-020-391 1
14 Відгинаюча підкладка 8245-036-020-424 1
15 Задня втулка шарніра 8245-036-020-437 1
16 Шайба 8245-036-020-480 по
17 Шайба 8245-036-020-493 потреб.
18 Пружина засувки 8245-036-020-526  1
19  Шайба 8245-036-020-539  1
20  Штифт 3,5x40 8245-036-020-541  3
21 Підкладка 23 Fe/Zn5 PN-78/M-82005  3
22 Шайба 8245-036-020-567  1
23 Штир B 22h9x55/45-5H PN-90/M-83002  2
24 Стопорне кільце Z16 PN-81/M-85111  1
25 Гвинт M12x100-8.8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82101  1
26 Гайка M12-8-A-Fe/Zn8c PN-86/M-82144  2
27 Гайка M20x1,5-0.6-A-Fe/Zn8c PN-86/M-82153  1
28 Шайба 23 Fe/Zn5 PN-78/M-82005  1
29 Шайба 25 Fe/Zn5 PN-78/M-82005  1
30 Чека S-Zn-5x36 PN-76/M-82001  2
31 Чека S-Zn-6x40 PN-76/M-82001  1
32 Пружинний штифт 5x40 Fe/Zn5 PN - 89/M-85023  1
33 Пружинний штифт 6x40 Fe/Zn5 PN - 89/M-85023  3
34 Шайба 17 Fe/Zn5 PN-78/M-82005  1
35 Шплінт A11x50 Fe/Zn5 BN-81/ 1902-31  1


№.

 

ім'я

 

Символ KTM

 

Кількість, штук

  Приводний вал, комплект (позиції 8,9,10,11,12,21,24,25,26,28) 8245-036-010-248 1
1 Регулювальна шайба d 25x35x0,1 8245-036-010-098 по
  Регулювальна шайба d 25x35x0,3 8245-036-010-105 необ.
  Регулювальна шайба d 25x35x0,5 8245-036-010-118  
  Регулювальна шайба d 25x35x1,0 8245-036-010-120  
2 Корпус підшипника лівий 8245-036-010-187 1
3 Корпус підшипника правий 8245-036-010-190 1
4 Кришка коробки передач 8245-036-010-658 1
5 Ущільнювач 8245-036-010-210 1
6 Коробка передач 8245-036-010-810 1
7 Тяга, комплект 8245-105-000-021 1
8 Малий ремінний шків Dp=132 8245-036-010-250 1
9 Приводний вал 8245-036-010-263 1
10 Втулка 8245-036-010-276 1
11 Задня панель 8245-036-010-289 1
12 Несуча втулка 8245-036-010-291 2
13 Втулка ущільнювальна 8245-036-010-337 8
14 Привідний вал 8245-036-010-352 1
15 Конічне колесо велике, комплект 8245-036-010-673 3
16 Конічне колесо мале, комплект 8245-036-010-066 1
17 Клапан 8245-036-010-044 1
18 Шайба 8245-036-010-053 1
19 Втулка 13x14 8245-036-010-719 1
20 Призматичний шпунт A8x7x36 PN-70/M-85005 1
21 Призматичний шпунт A8x7x50 PN-70/M-85005 4
22 Шарикопідшипник 6205 PN-85/M-86100 1
23 Шарикопідшипник 6305 PN-85/M-86100 1
24 Шарикопідшипник 6305 2Z PN-85/M-86100 1
25 Радіально-упорний шарикопідшипник B 7305 PN-87/M-86160 1
26 Стопорне кільце Z25 PN-81/M-85111 1
27 Стопорне кільце W62 PN-81/M-85111 1
28 Ущільнююче кільце A25x52x7 PN-72/M-86964 1
29 Гвинт M10x60-8.8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82101 4
30 Гвинт M10x20-8.8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82101 14
31 Гвинт M10x25-8.8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82101 8
32 Гвинт M10x30-8.8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82101 5
33 Гвинт M10x35-8.8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82101 8
34 Пружинна шайба 12,2-Fe/Zn5 PN-77/M-82008 5
35 Гвинт M12x25 -8.8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82101 4
36 Гвинт M12x30-8.8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82101 1
37 Гайка a M10 - 8-A-Fe/Zn8c PN-86/M-82144 25
38 Гайка M12 - 8-A-Fe/Zn8c PN-86/M-82144 1
39 Штифт циліндричний 6x16-A PN-89/M-85021 4
40 Пружинна шайба 10,2-Fe/Zn5 PN-77/M-82008 35
41 Підкладка з двома отворами 8245-036-010-632 1
42 Підкладка з двома отворами 8245-036-010-632 1
43 Круглий відбивач O-III-I-II-72KM (помаранчевий) PN-80/S-83100 2

1 Правий кожух  8245-105-020-060 1
2 Лівий кожух  8245-105-020-072 1
3 Кований валик  8245-105-020-172 1
4 Ремінний шків  8245-105-020-185 1
5 Болт бруса  8245-105-020-198 1
6 Втулка  8245-105-020-205 1
7 Пружина валика  8245-105-020-218 2
8 Центральний брус, зварний 8245-105-020-233 1
9 Пруток натяжника, компл., зварний 8245-036-020-246 1
10 Замок зварний 8245-036-020-290 1
11 Сідло пружини  8245-036-020-307 3
12 Дистанційна втулка  8245-036-020-310 1
13 Засувка  8245-036-020-322 1
14 Підкладка  8245-036-020-335 1
15 Гвинт M14x260  8245-036-020-348 1
16 Пружина запобіжника  8245-036-020-350 1
17 Транспортна балка, компл. 8245-036-020-363 1
18 Втулка  8245-036-020-376 1
19 Косинець  8245-036-020-409 1
20 Подвійна відхиляюща підкладка 8245-036-020-411 1
21 Двосторонній гвинт  8245-036-020-017 4
22 Комплект клинових ременів 4A 2932 PN-86/M-85200/06 1
23 Накладка  8245-036-020-465 1
24 Штир B 18h11x65/58,5  PN-90/M-83002 1
25 Пружина натяжника  8245-036-020-500 1
26 Підкладка  8245-036-020-513 1
27 Труба приводної головки, компл. 8245-036-020-684 2
28 Вал головки  8245-036-020-602 1
29 Ущільнююче кільце A30x6 0x5 PN-72/M-86964 1
30 Кожух, комплект  8245-036-020-717 1
31 Шарикопідшипник 6009-2RS PN-85/M-86100 1
32 Шарикопідшипник 6009-2RS PN-85/M-86100 1
33 Шарикопідшипник 6009-2RS PN-85/M-86100 1
34 Призматичний шпунт A8x 7x56 PN-70/M-85005 1
35 Стопорне кільце -Z35 PN-81/M-85111 1
36 Стопорне кільце W75 PN-81/M-85111 1
37 Стопорне кільце Z45 PN-81/M-85111 1
38 Стопорне кільце Z30 PN-81/M-85111 1
39 Шайба 17 Fe/Zn5  PN-78/M-82006 1
40 Кругла шайба 8,4-Fe/Zn9 PN-78/M-82005 4
41 Шайба - 19 Fe/Zn5  PN-78/M-82005 2
42 Пружинна шайба 8,2-Fe/Z n9 PN-77/M-82008 4
43 Гвинт - M8x25-8,8-A-Fe/Z n8c PN-85/M-82105 4
44 Гвинт M8x30-8,8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82105 2
45 Гайка M16-8-A-Fe/Zn8c  PN-86/M-82144 2
46 Гайка M14-8-A-Fe/Zn8c  PN-86/M-82144 2
47 Гайка M10-8-A-Fe/Zn8c  PN-86/M-82144 8
48 Пружинна шайба 10,2-Fe/ Zn9 PN-77/M-82008 8
49 Пружинний штифт 6x32 Fe/Zn5 PN-89/M-85025 1
50 Чека S-Zn 4x25  PN-76/M-82001 1
51 Чека S-Zn 4x32  PN-76/M-82001 1
52 Штир B 18h11x50/42  PN-90/M-83002 1
53 Штир B 16h9x40/34-5H  PN-90/M-83002 1
54 Гайка M8-8-A-Fe/Zn8c  PN-86/M-82144 4
55 Підпора - 8245-036-020-760 1
56 Чека A 6x115  PN-ISO 7072 1

 

№. ім'я Символ KTM Кількість, штук
- Ротор в зборі    
  (позиції 1,2,4,8,9,10,11,12,13,34,35,37,38,40,41,48,52) 8245-036-010-788 2
1 Втулка барабана 8245-036-010-747 2
2 Дистанційний захист 8245-036-010-031 2
3 Гвинт M12x50 8245-036-000-033 12
4 Шарикопідшипник 6209 Z PN-85/M-86100 2
5 Дистанційне кільце 8245-036-000-046 2
6 Зварної ключ 8245-036-000-059 1
7 Монтажні щипці 8245-036-000-061 1
8 Регулювальна шайба Æ 50x62x0,1 8245-036-010-057 за потреби
  Регулювальна шайба Æ 50x62x0,3 8245-036-010-060  
  Регулювальна шайба Æ 50x62x0,5 8245-036-010-070  
  Регулювальна шайба Æ 50x62x1,0 8245-036-010-085  
9 Регулювальна шайба Æ 25x55x0,1 8245-036-010-098 за потреби
  Регулювальна шайба Æ 25x55x0,3 8245-036-010-105  
  Регулювальна шайба Æ 25x55x0,5 8245-036-010-118  
  Регулювальна шайба Æ 25x55x1,0 8245-036-010-120  
10 Приводний вал 8245-036-010-617 2
11 Мале зубчасте колесо 8245-036-010-660 2
12 Призматичний шпунт A8x7x32 PN-70/M-85005 2
13 Маточина робочої тарілки  8245-036-010-790 2
14 Відгинаюча підкладка 8245-036-010-699 4
15 Тримач для ножів, комплект  8245-036-010-309 6
16 Кожух барабана, комплект 8245-036-010-721 2
17 Маточина ковзної тарілки 8245-036-010-775 2
18 Опорна тарілка, комплект 8245-036-010-340 2
19 Дистанційна тарілка для високого скошування, комплект 8245-036-000-020 2
20 Кожух барабана 8245-036-010-365 2
21 Робоча тарілка 8245-036-010-378 2
22 Кожух 8245-036-010-393 12
23 Конусне кільце 8245-036-010-400 12
24 Кожух 8245-036-010-413 2
25 Кришка 8245-036-010-439 2
26 Ножі 8245-036-010-454 6
27 Регулювальна шайба Æ 45x55x1,0 8245-036-010-467 wg potrzeb
  Регулювальна шайба Æ 45x55x0,3 8245-036-010-470  
  Регулювальна шайба Æ 45x55x0,5 8245-036-010-482  
  Регулювальна шайба Æ 45x55x1,0 8245-036-010-495  
28 Гвинт  M12x25 - 10.9 8245-036-010-502 12
29 Гвинт M12x25 8245-036-010-515 12
30 Змінна тарілка, комплект 8245-036-010-528 2
31 Змінна тарілка для скошування 8245-036-000-018 2
32 Кругле ущільнююче кільце Æ 70x3,5 8245-036-010-543 2
33 Спеціальна підкладка 8245-036-010-556 2
34 Стопорне кільце Z25 PN-81/M-85111 4
35 Призматичний шпунт A8x7x80 PN-70/M-85005 2
36 Шарикопідшипник 6209 2Z  PN-85/M-86100 2
37 Шарикопідшипник 6210 PN-85/M-86100 2
38 Шарикопідшипник 6305 PN-85/M-86100 2
39 Стопорне пружинне кільце. Z45 PN-81/M-85111 2
40 Кільце ущільнювальне B40x62x7 PN-72/M-86964 2
41 Фетровий ущільнювач 5x8x12 PN-77/M-86012 2
42 Гвинт M10x20-8.8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82105 20
43 Гвинт M10x25-8.8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82105 8
44 Гайка M12-8-A-Fe/Zn8c PN-86/M-82144 12
45 Пружинна шайба 10,2-Fe/Zn5 PN-77/M-82008 8
46 Пружинна шайба 12,2-Fe/Zn5 PN-77/M-82008 12
47 Гвинт M10x30-8.8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82105 12
48 Стопорне кільце W90 PN-81/M-85111 2
49 Гвинт M10x25-8.8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82105 12
50 Підкладка, що відгинається 8245-036-010-120 6
51 Гвинт M10x30-8.8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82105 12
52 Шарикопідшипник 6209 2Z  PN-85/M-86100 2

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner